Víkendový pobyt v pivovaru

Jste velkými milovníky piva a jeho vůně lahodí všem Vašim smyslům? Patříte mezi Vášnivé sběratele pivních láhví a etiket? Jestli ani, přijeďte strávit svůj Víkendový pobyt v pivovaru. Zde totiž pivo nejen ochutnáte, ale seznámíte se také s jeho výrobou a domů si odnesete láhev s vlastní etiketou.

 

Víkendový pobyt v pivovaru určitě nadchne všechny, kteří si chtějí na pár dní odpočinout od každodenního shonu, starostí a povinností. Dozvíte se zde vše o technice výroby piva, budete dokonce asistovat při jeho tvorbě, zúčastníte se příjemné degustace a samozřejmě také prohlídky celého pivovaru. Kromě toho budete ubytováni ve stylově zařízeném čtyřhvězdičkovém lázeňském hotelu, ve kterém hned po příjezdu dostanete uvítací přípitek na zpříjemnění pobytu. Celé tři dny zde o Vás budou, jak se patří pečovat a domů poté odjedete zajisté jako znovuzrození.

 

Jestliže tedy spolu s Vaší drahou polovičkou či některým z přátel uvažujete, o zajímavém víkendovém pobytu, neváhejte a zarezervujte si pro Vás oba Víkendový pobyt v pivovaru.

 

Víkendový pobyt v pivovaru obsahuje:
– 2x ubytování ve čtyřhvězdičkovém pokoji hotelu Purkmistr

 

1. den
– uvítací přípitek
– láhev piva Purkmistr na pokoji

 

2. den
– bohatá snídaně ve formě švédských stolů
– asistence při vaření piva v Pivovarském dvoře
– prohlídka pivovaru s degustací
– večeře ve formě pivního menu v hotelové restauraci
– hodina bowlingu

 

3. den
– bohatá snídaně ve formě švédských stolů
– Pivní ležák Purkmistr s Vámi pojmenovanou etiketou

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2