Víkend pro dva v pivovaru

Jste také milovníkem dobrého piva znamenité chuti, bohaté pěny a nezaměnitelného aroma? Je vaše milovaná osoba také takovým milovníkem? Máte příležitost zažít neopakovatelný víkend pro dva přímo v srdci největšího pivovarského města Plzni v pivovaru Purkmistr.

Čeká na vás ubytování v první třídě luxusního čtyřhvězdičkového hotelu, který je přímo v areálu pivovaru, exkurze v pivovaru a také pivovarská restaurace. Unikátní atmosféru této restaurace navíc dokreslují překrásné měděné varny. Vybrat si můžete ze šesti druhů lahodného piva, které se čepuje přímo z pivovarských ležáckých tanků. V nabídce piv naleznete také višňový a medový speciál.

Exkurze pivovaru nastíní celou historii pivovaru. Od původního selského dvora, přes stavbu pivovaru až ke zrodu značky Purkmistr. Seznámíte se i s přípravou lahodného pivního moku.

První třída hotelového pokoje nabízí řadu výhod. Například LCD televizory s patnácti programy, další tři programy jsou napojeny na kamery, takže můžete sledovat vaše zaparkované auto. Dále v pokoji naleznete minibar, bezpečností sejf, klimatizaci, připojení k internetu nebo vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem.