Víkend pana Amora

Pro čerstvě zamilované svět získává úplně jiné obrysy, než pro ostatní. Co však všechny spojuje, je jejich potřeba odpoutání se od běžného života a naplnění ho odpočinkem a relaxací. Víkend pana Amora je tou pravou volbou pro všechny zamilované, ať již čerstvě nebo několik let spolu. Vzhůru za romantickým víkendem plným odpočinku!

Hned po příjezdu na vás bude čekat welcome drink, kytička pro vaši partnerku a mísa plná ovoce pro oba. Ubytováni budete na luxusním dvoulůžkovém pokoji. Pro vás a vaší drahou polovičku bude připravena nádherná romantická snídaně a ještě krásnější romantická večeře při svíčkách. Na večer bude přichystána láhev prvotřídního vína a sladké pomyšlení pro oba. Romantický víkend bude samozřejmě doplněn o wellness, které bude připraveno pod hvězdným nebem s vířivkou, bazénem a sektem. To vše doplněno romantickou atmosférou.

Krásný víkend bude zakončen profesionální masáži pro oba dva. Takže ať už jste zamilovaní krátce či dlouho, neváhejte a hurá na Víkend pana Amora!