Thajská masáž

Cítíte se unaveně a přepracovaně? Potřebovali byste okamžitou dávku relaxace a uvolnění? V tom případě vyzkoušejte techniku nazývanou Thajská masáž. Jedná se o masáž, která pomocí akupunkturních a manipulačních cviků působí na nejrůznější specifické body těla a uvolňuje tak bolest a napětí kloubů a svalů.

 

Obvykle thajskou masáž provádí zkušeně vyškolené thajské masérky, které k masáži používají své palce, dlaně, předloktí, lokty, chodidla a kolena. Těmi stlačují a zase uvolňují body Vašeho těla. Po této fázi masáže pak nastává ještě protahování těla správným využitím prvků jógy. Thajská masáž tedy přináší tělu celkovou relaxaci, pocit svěžesti, duševní rovnováhu a nově načerpanou energii.

 

Pokud toužíte po uvolnění a krásném pocitu opětovné svěžesti, dopřejte si pravou thajskou masáž a zajisté se budete cítit jako znovuzrození.

 

Varování: Thajská masáž není příliš vodná pro těhotné ženy a pacienty s osteoporózou, křečovými žílami či poúrazovými stavy. V takovém případě se tedy o masáži raději napřed poraďte se svým lékařem.

 

Thajská masáž obsahuje:
– thajskou masáž celého těla v luxusním salónu, prováděnou vyškolenou thajskou masérkou
– lahodný čaj po masáži

 

Doba trvání: 60 minut
Počet osob: 1