Romantika na horách

Co se Vám vybaví pod pojmem romantický víkend pro dva? Jsou to dlouhé procházky kvetoucími loukami a zdravými lesy? Společně strávené chvíle? Nebo bohatá romantická večeře při svíčkách? Všechny tyto zážitky a mnohem více na Vás čekají ve víkendu s názvem Romantika na horách.

Tento víkend se koná celoročně ve stínu horského masívu Krušných hor. Noci se svojí láskou strávíte ve skvěle zařízeném tříhvězdičkovém hotelu s polopenzí, kde také obdržíte láhev velice kvalitního sektu na přivítanou.

Možnosti trávení volného času jsou takřka neomezené. Pokud chcete, můžete nerušeně relaxovat a čerpat energii z nedotčené přírody. Pokud rádi trávíte volné chvíle péčí o svůj zevnějšek, využije možnosti saun, vířivek, bazénů a solárií. Jste spíše sportovně založený pár? Kopaná, volejbal, tenis, basketbal a nohejbal na Vás čekají na multifunkčním kurtu.

V zimních měsících je nejvýhodnější volba využití nedalekého lyžařského střediska Klínovec. V létě zde můžete objevit nespočet udržovaných cyklostezek. Vášnivé rybáře zase potěší nedaleká vodní nádrž.