Romantický víkend na mlýně pro dva

Chcete se svou milovanou polovičkou zažít špetku netradiční romantiky? Romantický víkend na mlýně pro dva je název jedinečného zážitkového pobytu, na který rozhodně jen tak nezapomenete.

Během tohoto víkendu budete ubytování v tradiční Slovácké chalupě, která je součástí mlynářského statku. I když se jedná o tradiční starou chalupu, prostory jsou nové a vybaveny kvalitním nábytkem v rustikálním stylu. Celý mlýn je pak umístěn v klidné přírodě Moravy a je tedy naprosto ideální pro romantický víkend, který můžete prožít o samotě a v ničím nerušeném prostředí. Prohlédnete si větrný mlýn s odborným výkladem, najdete zde galerii plnou výtvarných děl nebo expozici mlynářského umění z 19. století. V horní části mlýna se nachází i vyhlídková terasa, ze které budete mít výhled na celý kraj. Kromě toho si poté můžete naplánovat výlet na cyklistickém kole nebo se vydat na turistickou vycházku pohádkovou přírodou.

 

Protože se tento víkend uskutečňuje na Moravě, rozhodně nemůžete vynechat ani návštěvu tradičního vinného sklípku s degustací zdejších vynikajících vín.

 

Romantický víkend na mlýně pro dva obsahuje:

– ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
– prohlídka větrného mlýnu
– snídaně
– večeře v hodnotě 200 Kč v Mlynářské restauraci (200Kč pro jednoho)
– pronájem dvou horských kol na jeden den (v zimních měsících Vám můžeme kola vynahradit např. 2 lahvemi vína)
– návštěva tradičního vinného sklípku s degustací mezi sudy
– dárek v podobě 1l medoviny

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Hodonín

Poznámky: Vhodný pro muže i ženy od 18 let.