Romantický víkend Krkonoše

Dopřejte si romantický víkend se svojí milovanou osobou v Krkonoších se spoustou dobrého jídla a pití. Takovýto víkend si zaručeně oba užijete.

Ubytování se Vám dostane v luxusní horské chatě v Peci pod Sněžkou v horní části Javořího dolu. Chata leží ve výšce okolo 1000 metry nad mořem a je zde překrásný výhled na Krkonoše a hlavně na nejvyšší horu České republiky, Sněžku.

O gurmánský zážitek se postará tým vedený panem Ondřejem Slaninou, který je především známý z kuchařské show kluci v akci. Těšit se tedy můžete na lahev sektu s květinou na uvítanou, snídaně do postele a dvě bohaté večeře. Prví tříchodová bude servírovaná přímo na vašem pokoji a druhá pětichodová při svíčkách.

Pokud se sem chcete podívat v zimě, cesta k chatě může být zasněžená, takže Vaše doprava bude zajištěna novou rolbou specializovanou k přepravě návštěvníků. V letních měsících můžete využít parkoviště přímo u chatky.

Čeká na Vás také soukromá hodina v bazénu s lehkým občerstvením a lahví pravého šampaňského. Pokud si chcete užít ničím nerušený romantický víkend, pak neváhejte a objednávejte.