Romantický večer

Máte pocit, že svého partnera ve všem tom shonu každodenního života pořád míjíte a pořádně vlastně nemáte žádny čas sami na sebe? Co takhle se alespoň na jednu noc zbavit všech svých starostí a nikdy nekončících povinností a prožít nezapomenutelný Romantický večer! Po tomhle zážitku bude Váš společný život opět takový, jaký jste si ho vysnili.

Během jediného večera prožijete regeneraci celého těla, uvolníte se během pravé thajské masáže doplněné aromatickými oleji, odpočinete si ve wellness centru se saunou, vířivkou a vlastním fitness a poté se společně vydáte na romantickou večeři o čtyřech chodech. Celý tento program probíhá v luxusním čtyřhvězdičkovém pokoji s profesionálním personálem, který Vás bude nejen hýčkat, ale splní také všechna Vaše přání.

 

Dopřejte svému tělu i mysli pravý odpočinek a užijte si se svým partnerem úžasné chvilky jen sami ve dvou. Romantický večer je zážitek vhodný pro zamilované páry všech věkových kategorií a ocení ho zajisté jak dámy, tak pánové.

 

Romantický večer obsahuje:

– hodinová klasická thajská masáž a aromatická olejová masáž (lze ji vyměnit i za masáž medovou, čokoládovou nebo relaxační)
– wellness pro 2 osoby (bazén s protiproudem, vířivka, sauna a fitness)
– romantická večeře při svíčkách (4 chody)

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: 1 noc
Počet osob: 2
Lokalita: Hluboká nad Vltavou