Relaxační víkend v ráji

Lidé žijící na Dálném východě si vždy naplno užívali svého volného času. A využívali ho do posledního kousku k těm nejlepším formám relaxace. Naštěstí se dostaly jejich metody i k nám a my vám nyní nabízíme jedinečnou příležitost využít těchto východních praktik k doplnění potřebné životní energie. Unikátní historická a orientální atmosféra vás bude provázet celým Relaxačním víkendem v ráji.

Hned po příjezdu na vás bude čekat uvítací pozornost. Ubytování bude zajištěno formou dvoulůžkových pokojů s plnou výbavou – TV, telefon, koupelna a WC. Snídaně budou navíc dodávány až k vám na pokoj. Po snídani si budete moci se svým partnerem užít tradičních tureckých lázní a prohřát se tak v Hammamu. Masér poté nanese peeling speciální žínkou Kese a vše bude zakončeno jedinečnou mýdlovou masáží.

Připraveny pro vás budou i další masáže, takže si budete moci užít Tureckých, Havajských či Thajských masáží. Závěrečnou procedurou pak bude speciální ošetření celého těla „Thai spa“ nebo anticelulitidová kúra zvaná Slim massage.