Prodloužený víkend v kraji sklářů

Vždy Vás fascinovala výroba skla a vůbec celý sklářský průmysl, kterým je Česká republika proslavená po celém světě? Chcete se o výrobě skla dozvědět něco víc? Pak spolu se svou milovanou polovičkou nebo někým ze svých nejbližších vyrazte na prodloužený víkend do kraje sklářů!

Hotel, ve kterému budete během tohoto víkendu ubytováni se nachází v klidné části města, je obklopen rozsáhlým parkem a poskytuje širokou nabídku nejrůznějších služeb. Před několika lety byl kompletně zrekonstruovaný a nyní svým hostům nabízí nejen komfortní a vkusné prostředí, ale také profesionální personál a moderní chutnou gastronomii. V hotelu tedy najdete luxusní restauraci, která nabízí výhled do parku, salonky i venkovní terasu, vlastní fitness centrum a malé wellness. Jako doprovodné služby zde pak funguje i kadeřnictví a kosmetický salón. Pokud se chcete odreagovat, můžete si zahrát elektronické šipky nebo biliard.

 

Prodloužený víkend v kraji sklářů je úžasný způsob jak spojit relaxaci s poznáním. Neváhejte a vyrazte spolu se svými nejbližšími na tento nezapomenutelný pobyt.

 

Prodloužený víkend v kraji sklářů obsahuje:

– ubytování v apartmánu pro dvě osoby
– láhev sektu
– polopenze (snídaně formou bohatých bufetových stolů, večeře výběrem z menu)
– prohlídka sklářského muzea
– návštěva sklárny a možnost zapojit se do výroby
– 1 hodina bowlingu
– privátní vstup do sauny s odpočívárnou
– půlhodinová masáž dle vlastního výběru
– neomezené využivání fitness centra

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: 4 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Liberecký kraj
Poznámky: Pobyt je vhodný pro muže i pro ženy.