Pobyt pro štíhlou linii

oužíte po štíhlé figuře? Co takhle ji získat a přitom ještě relaxovat. Právě k tomuto totiž složí Pobyt pro štíhlou linii, během kterého se podrobíte speciálním procedurám, urychlujícím spalování a formování postavy.

 

Tajemstvím tohoto pobytu jsou speciální metody, které se provozují pomocí Vacu Well a Vibrosauny. Vacu Well je podtlaková terapie, která působí v uzavřené skořepině a urychluje tak spalování tuků a to zejména v problémových partiích, kterými jsou boky, břicho a hýždě. Kromě toho Vacu Well odstraňuje z těla škodlivé látky a přebytečnou vodu. V konečném efektu tedy vyhlazuje kůži, omezuje tvorbu celulitidy a napomáhá ubývání přebytečných centimetrů v požadovaných partiích.

 

Vibrosauna je speciální druh suché sauny, kterou tvoří vibrující lůžko a suchý horký vzduch. Je to úžasný vynález, který tvoří několik procedur najednou. Snižuje nadváhu, udržuje kondici a dokonce zlepšuje sebevědomí.

 

Pokud tedy chcete vyzkoušet něco nového z oblasti hubnutí a zdravého životního stylu, vyzkoušejte tyto dvě revoluční metody během speciálníhoPobytu pro štíhlou linii.

 

Pobyt pro štíhlou linii obsahuje:
– 2x ubytování v tříhvězdičkovém hotelu
– 2x polopenze
– 2x Vacu Well
– 2x Vibrosauna
– 1x detoxikační zábal z mořských řas proti celulitidě
– 1x zpevňující zábal ?Vital?

 

Nedoporučuje se ženám: těhotným, se štítnou žlázou, sraženinami, epilepsií, záněty cév, nezahojenými ranami, nemocemi páteře, cukrovkou, těžkými migrénami, problémy s krevním tlakem, kýlou, diskopatií, nádory a váhou nad 100 kg.

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 1-2