Pivní lázně – sleva

Máte v posledních dnech problémů a starostí až nad hlavu a zoufale toužíte po relaxaci a ničím nerušeném odpočinku? V tom případě byste rozhodně měli vyrazit do pivních lázní a udělat pro své tělo něco prospěšného. Každodenní starosti a nikdy nekončící povinnosti jsou čas od času opravdu vysilující a každý by měl mít právo se dostatečně uvolnit. V pivních lázních se zajisté zbavíte stresu a navíc získáte energii potřebnou do nadcházejících dnů.

ZOBRAZTE SI PIVNÍ LÁZNĚ SE SLEVOU AŽ 75% »

 

PRŮBĚH PROCEDURY

Návštěvník lázní je během procedury ponořen do pivní lázně, která je připravována ve speciální dřevěné kádi či měděné vaně, která je ohřívána přibližně na 34°C. Právě díky takto horké vodě se ze směsi bylinek a pivních ingrediencí uvolňují všechny vitamíny a látky, které mají blahodárné účinky na lidské tělo a pokožku. Horká voda postupně zvyšuje srdeční činnost a napomáhá správnému fungování cévní soustavy. Navíc prohřívá pokožku a uvolňuje póry, kterými se poté z těla odplaví všechny škodlivé látky. Chmelové přísady působí na pokožku stejně jako očistný peeling a dodávají tělu důležité proteiny, sacharidy i vitamín B. Pivní lázeň je však prospěšná nejen pro tělo, ale také pro Vaši mysl. Bublinky, které voda z minerálního pramene obsahuje, napomáhají účinné relaxaci těla a pomohou Vám zbavit se stresu a problémů každodenního života. Lázeň trvá přibližně 20 minut a po ní následuje ještě ničím nerušený půlhodinový odpočinek na lůžku ve speciální relaxační místnosti.

 

JEDINEČNÁ ŠANCE

Pokud nad pivními lázněmi uvažujete už nějaký ten pátek, ale brání Vám v jejich návštěvě Vaše momentální finanční situace, nezoufejte. Jelikož jsou pivní lázně stále vyhledávanější a oblíbenější procedurou, existují nejrůznější dárkové balíčky a slevové pobyty, díky kterým si relaxaci v pivních lázních může dovolit skutečně kdokoliv. Díky naší nabídce si můžete pivní lázeň užít až se 75 % slevou! Tato nabídka je však samozřejmě časově omezená, proto neváhejte a rezervujte si svou lázeň ještě dnes! Chcete-li si vybrat svůj vlastní pobyt, stačí kliknout na tlačítko zobrazit pobyty, které najdete pod tímto článkem. Rezervace je snadná a pobytu se mohou zúčastnit ženy, muži i páry snad všech věkových kategorií.

ZOBRAZTE SI PIVNÍ LÁZNĚ SE SLEVOU AŽ 75% »