Pivní lázně Praha pro dva

Chystáte se v blízké době navštívit hlavní město České republiky a prohlédnout si zde všechna významná místa, jen pořád nemáte správné ubytování? Spojte tedy pobyt s hýčkáním v pivních lázních a zarezervujte si zážitek Pivní lázně Praha pro dva.

 

Pivní lázně Praha pro dva jsou skvělým způsobem, jak si po rušném dni odpočinout a navíc udělat něco prospěšného pro své tělo. Pivní lázně jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Ponořte se do speciální vany pro dva, plné vody s pivními přísadami a načepujte si přímo v ní své vlastní pivo, které pak během lázně můžete pít v neomezeném množství.

 

Pivní lázně Praha pro dva ocení nejen všichni pivní nadšenci, koupel s pivními přísadami má totiž také výjimečně léčivé účinky. Po koupeli si pak odpočinete na slámovém lůžku, které zajistí tělu to správné uvolnění.

 

Navštivte Prahu a všechny její památky a přitom si dopřejte dávku správné relaxace v pivních lázních. Naučíte se tak nejen něco z historie, ale také prožijete ničím nerušené chvíle ve dvou v pivní vaně pro dva.

 

Zobrazit Pivní lázně Praha >>