Omlazující kúra

Toužíte se stát opět mladým a přitažlivým a jste ochotni proto udělat cokoliv? Co takhle se zregenerovat během relaxačního pobytu v luxusním hotelu s jedinečnými službami.

 

Naše tělo prochází během celého života řadou změn. Stejnými změnami tedy procházejí i naše buňky a tkáně, a to zejména při procesu stárnutí. Právě proto je dobré náš systém čas od času omlazovat a k tomu slouží právě i tato omlazující kúra, která se skládá z jedinečné ayurvédské terapie, jenž zajišťuje rovnováhu mezi tělem i duší.

 

Ayurvédská procedura se skládá z tekoucího proudu teplého oleje, který Vám bude ztékat na určité místo na čele. Stimuluje se tím působení na duši a přináší to mysli a celému centrálnímu nervovému systému neuvěřitelné uvolnění. Dochází tak ke zmírnění stresu, strachu, depresí či spánkových poruch.

 

Pokud tedy toužíte po omlazující kúře se speciální ayurvédskou procedurou neváhejte a vyrazte sami nebo společně s přítelem, přítelkyní či kamarádem/kamarádkou na tento pobyt, který se zajisté stane jedním z Vašich nezapomenutelných zážitků.

 

Omlazující kúra obsahuje:
– 2x ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu
– 2x snídaně ve formě bufetu
– 3x 90minutová ayurvédská olejová čelní masáž
– 1x konzultace a diagnostika s ayurvédskou lékařkou ze Srí Lanky
– vstup do wellness centra ? sauna, pára, fitness, bazén
– vstup do kasina + žeton v hodnotě 5 eur

 

Možnost ubytování: celoročně
Doba trvání: 3 dny
Počet osob: 1-2