Lázně Velichovky

Lázně Velichovky se nacházejí ve Východních Čechách, nedaleko města Jaroměř. Obklopuje je krásná a poklidná atmosféra Podkrkonoší a hlavním léčebným zdrojem je zde křídová slatinná zemina, která je svým složením s velkým obsahem železa a uhličitanu vápenatého jediná v celé České republice. Historie lázní Velichovky, se začala psát na konci 19. století, kdy baronky Berta Bess Chrostin a Gabriela Spens Boden objevily v blízkosti svého panství minerální prameny a nechali zde vybudovat léčebné lázně.

 

Lázeňské pobyty v lázních Velichovky jsou určeny pro všechny, kteří již delší dobu sní o ničím nerušeném odpočinku v krásných a vkusně zařízených lázeňských prostorách, hýčkání rukama opravdových odborníků a především po neopakovatelném uvolňujícím zážitku.

 

Lázeňské procedury

Kromě vkusného ubytování si zajisté své léčebné pobyty vybíráte i podle nabídky relaxačních a léčebných procedur. Velichovky jich pro své návštěvníky mají připraveno opravdu nepřeberné množství. Mezi nejoblíbenější patří například bahenní lázně, thajské masáže, masáže lávovými kameny, čokoládové nebo medové masáže a nejrůznější přísadové koupele. Odpočinek v lázních Velichovky Vám pomůže zapomenout na stres a povinnosti každodenního života a lehce tak získáte novou chuť a energii potřebnou do dalších dní.Nechte se rozmazlovat a svěřte své tělo do rukou specialistů, zaručujeme Vám, že se domů poté budete vracet jako zcela vyměněni.

 

Aktivní odpočinek

Lázně Velichovky jsou nejen skvělým místem pro relaxaci a odpočinek, ale také pro aktivně strávenou dovolenou. Pokud patříte mezi milovníky sportu, zajisté oceníte zdejší tenisové kurty, saunu a fitness centrum, bowling nebo squash. Jen kousek od areálu lázní se poté nachází také golfové hřiště a možnost kurzu jízdy na koni.

 

Jestliže vyměníte sportovní aktivity raději za poznávání nových končin, určitě se Vám zalíbí široký výběr místních kulturních a historických památek. Navštívit můžete například zámek Kuks, pevnost Josefov, Hrádek u Nechanic, zámek Ratibořice, Opočno nebo zoologickou zahradu se safari ve Dvoře Králové.

 

Vybavení lázní

Kromě samotných lázeňských procedur mají klienti lázní Velichovky k dispozici také kadeřnictví, kosmetický salón, manikúru a pedikúru, knihovnu, půjčovnu jízdních kol, společenské hry, internetovou kavárnu, prodejnu upomínkových předmětů, ruské kuželky a spoustu dalších a dalších aktivit. Velichovky jsou zkrátka lázně, které uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta a jsou vhodné pro celou rodinu.