Jízda v automobilu Rolls Royce

Máte v rodině nebo mezi někým z Vašich přátel někoho, kdo miluje luxusní automobily? Darujte mu tedy originální dárek k narozeninám či Vánocům a pozvěte ho na jízdu v legendárním automobilu Rolls Royce.

 

Jízda v automobilu Rolls Royce patří mezi unikátní a zcela nezapomenutelné zážitky. Rolls Royce, ve kterém se výlet uskuteční, patří mezi motoristické legendy. Typ tohoto vozu se vyráběl v letech 1922-1929 a na tehdejší dobu byl mimořádně spolehlivý a komfortní. Pod jeho kapotou se skrývá 54 koní a jeho maximální rychlost představuje 113 km/h.

 

Vaše jízda začne tím, že Vás řidič v dobovém kostýmu vyzvedne na jakémkoliv Vámi určeném místě Prahy. Společně pak absolvujete hodinovou projížďku s posezením v elegantní restauraci. Spolu s Vámi mohou jet ve voze ještě 2 další osoby. Během jízdy budete sem tam fotografováni a pořízené fotografie dostanete poté zdarma na CD.

 

Chcete-li tedy sobě nebo někomu z Vašich známých udělat radost prostřednictvím nevšedního zážitku, neváhejte a zarezervujte si tuto jízdu snů.

 

Jízda v automobilu Rolls Royce obsahuje:
– prohlídku a seznámení s automobilem
– vybavení k pohodlné jízdě (bílá šála kolem krku + deka proti zimě)
– hodinová jízda s profesionálním řidičem
– posezení v restauraci
– CD s fotografiemi vozu

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: 2 hodiny
Počet osob: 2 – 3