Harrachov – wellness

Malebné horské městečko Harrachov, se nachází v západní části Krkonoš v neprostřední blízkosti polských hranic. Jedná se o jedno z nejnavštěvovanějších horských středisek České republiky, a tak svým návštěvníkům samozřejmě nabízí velké množství nejrůznějších aktivit. K oblíbeným činnostem zde v letním období patří zejména turistika a cykloturistika, koupání, jízda na bobové dráze, golf nebo tenis. V zimním období to sem poté láká především lyžaře, milovníky snowboardu, běžek a skoků na lyžích. Dříve než se však stal Harrachov známým rekreačním a sportovním střediskem proslul hlavně svým sklářstvím. V dnešní době zde krom jiného najdete i úžasné wellness centrum, ve kterém si po dni plném sportovních aktivit můžete dopřát zasloužený odpočinek.

Procedury a služby

Jelikož ve wellness jde vždy především o Vaše pohodlí a odpočinek, nabízejí i Harrachovské ozdravné lázně několik procedur a služeb, abyste si svou relaxaci vychutnali opravdu naplno. K těm nejoblíbenějším zde patří například antistresová masáž hlavy, aromaterapeutická masáž, masáž horkými lávovými kameny, medová, čokoládová nebo podvodní masáž, Kneippova šlapací koupel, slatinová nebo perličková koupel nebo parafínový zábal končetin. Kromě těch známějších jsou zde pak praktikovány i nové procedury, mezi které patří nahřívání infralampou, inhalace minerální vody, oxygenoterapie nebo suchá uhličitá koupel.

 

Ubytování a vybavení

Během svého pobytu ve wellness Harrachov budete ubytování v luxusním hotelu s velmi vkusně zařízenými hotelovými pokoji, které samozřejmě disponují svým vlastním sociálním zařízením. Kromě procedur a ozdravných terapií pak můžete odpočívat také v sauně či vířivce, zaplavat si v bazénu, zacvičit si v posilovně nebo navštívit zdejší kosmetiku či kadeřnictví. Wellness centra jsou zde pro Vaše hýčkání a uvolnění, nenechte se tedy přemlouvat a užijte si svůj relaxační pobyt i Vy. Pro oddych od každodenního, mnohdy až stereotypního života neexistuje nic lepšího, než pořádná dávka relaxace v rukou opravdových specialistů.

 

Volný čas

Pokud cestujete spolu se svými blízkými a chcete pobyt ve wellness Harrachov pojmout jako rodinný výlet, rozhodně nemůžete minout ani památky a zajímavosti v okolí Harrachova. Vyrazit můžete do okolních měst, kde najdete rozptýlení na celé hodiny. Mezi nejoblíbenější výlety do okolí patří například muzeum ve Vrchlabí, jeskyně Bozkov, ZOO se safari Dvůr Králové, zámek v Turnově,zřícenina hradu Frýdštejn, rozhledna Kopanina nebo hrad Frýdlant.