Relaxační víkendy Luhačovice

Máte toho doma poslední dobou až nad hlavu a toužíte po pár dnech ničím nerušeném odpočinku? Pak právě pro Vás jsou určeny Relaxační víkendy Luhačovice. Luhačovické lázně jsou jedněmi z nejnavštěvovanějších lázní v České republice a svou tradici ctí poctivě už celá desetiletí.

 

Jen tady najdete blahodárné prameny Vincentky, Ottovky a Aloisky a ochutnáte minerální vodu přímo od pramene. Ubytování Vám bude poskytnuto v jednom z komfortně zařízených hotelů, kde Vás během pobytu zaručeně nic nevyruší. Strava je poskytována většinou ve formě polopenze, kde si snídani vyberete podle svých chutí na teplých i studených bufetových stolech a na večeři Vás lázně pozvou do koliby. Jedná se o stylově zařízenou dřevěnku, kde jsou připravovány speciality, které potěší snad všechny mlsné jazýčky.

 

Procedury si pak zvolíte podle pobytu, na který se chystáte. Všechna ubytovací zařízení však kromě uvolňujících masáží, rostlinných zábalů, bylinných koupelí a jiných procedur nabízejí také zařízení v podobě bazénu, fitness nebo tenisových kurtů, kde můžete trávit své dlouhé chvíle během víkendu.

 

Dopřejte svému tělu to správné uvolnění a zarezervujte si jeden z nabídky s názvem Relaxační víkendy Luhačovice. Pokud do lázní nechcete jet sami, vyrazte si společně s někým ze svých blízkých a spojte tak relaxaci se společně strávenými chvílemi. Relaxační víkendy Luhačovice jsou také skvělým nápadem na originální dárek k Vánocům, narozeninám nebo jiné události.

 

Zobrazit Relaxační víkendy >>