Bylinná parní lázeň Praha

Vychutnejte si jedinečnou bylinnou parní lázeň spojenou s příjemnou masáží hlavy. Jedná se o speciální ajurvédskou proceduru, při které je celé tělo napařováno unikátnímu léčivými bylinami.

 

Bylinná parní lázeň probíhá ve speciálním boxu z exotického dřeva, a tak si dopřejete opravdu nevšední zážitek. Teplota uvnitř boxu se pohybuje okolo 40 °C. Je to velice příjemná a uvolňující procedura, při které Vám z boxu čouhá jen hlava. Zbytek těla se v páře příjemně uvolňuje a snižuje se tak svalové a nervové napětí. Navíc se Vám v páře i vyčistí póry, a tak se dostanete do stavu celkové relaxace.

 

Procedura začíná tak, že je klient ponechán v místnosti s jednorázovým spodním prádlem a na nahé tělo si nanese speciální esenciální olej. Poté ulehne na dřevěnou mříž uvnitř boxu. Po 30 minutách v páře dostane zákazník k dispozici ručník a župan a může se odebrat do sprchy, kde je již nachystána veškerá kosmetika pro očistu těla (včetně fénu). Po absolvování páry si pak ještě vychutnáte pravý ajurvédský čaj či sklenici minerálky a vrátíte se opět ke svým každodenním povinnostem.

 

Bylinná parní lázeň obsahuje:
– bylinnou parní lázeň v luxusním studiu prováděnou masérem přímo ze Srí Lanky
– lahodný čaj

 

Možnost uskutečnění: celoročně
Doba trvání: 30 minut
Počet osob: 1