Belá – wellness

Slovenská horská obec Belá se rozprostírá nedaleko Žiliny, přesněji mezi Národním parkem Malá Fatra a chráněnou krajinnou oblastí Kysuce. Belá nabízí svým návštěvníkům velké rekreační středisko s velkou nabídkou nejrůznějšího aktivního i pasivního odpočinku. V posledních letech je mezi turisty toto místo vyhledáváno zejména kvůli vyhlášenému wellness centru, do kterého si přijíždějí odpočinout návštěvníci ze širokého okolí.

 

Celosezónní odpočinek

Belá má svým návštěvníkům co nabídnout v jakémkoliv ročním období. V zimě nabízí skvělé podmínky pro lyžování, běžky, snowboarding i jiné zimní sporty. V létě pak naopak rozsáhlé turistické a cyklistické stezky, horolezecké skály i místa pro vodní adrenalin, které přímo svádějí k aktivně strávené dovolené s nejbližšími. Navštívit v okolí pak můžete například Veľký a Malý Rozsutec, Veľký Kriváň, Chleb, Tiesňavy se Zbojníckym chodníkom a Jánošíkové diery. To vše se nachází na území Malých Fater.

 

Wellness relaxace

Po celodenních aktivitách si každý z nás zaslouží kvalitní odpočinek, proč ho tedy nepraktikovat v moderním wellness centru.Nechte se hýčkat v rukou skutečných odborníků. Zažijete tak neopakovatelný odpočinek a navíc uděláte něco prospěšného pro své tělo. Uvolnit se můžete během jedné z mnoha masáží, rašelinových zábalů nebo bylinných koupelí. Ničím nerušená relaxace pak bude pokračovat i v bazénech, vířivce nebo sauně a nakonec vše zakončíte příjemnou večeří v místní restauraci a ubytováním ve vkusně zařízeném hotelovém pokoji. Dovolená snů nemusí vždy představovat pouze opalování na pláži. Aktivní a zároveň relaxační dovolenou si totiž můžete užít jen pár kilometrů za hranicemi.

 

Pro koho je wellness vhodný?

Wellness pobyty patří v dnešní době mezi jedny z nejoblíbenějších typů relaxačních a lázeňských zážitků. Jedná se o pobyt v krásném prostředí hotelu či penzionu, který je obvykle vybaven bazény či fitness centrem a nabízí svým hostům nejrůznější lázeňské procedury. Wellness pobyty jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže a zamilují si je snad všechny věkové kategorie.

 

Relaxační pobyt jako dárek

Wellness v Belé se může stát také úžasným nápadem na dárek k narozeninám, Vánocům, promoci, výročí nebo jiné významné životní události. Chcete darovat někomu ze svých blízkých nezapomenutelný a jedinečný dárek a pomalu ztrácíte inspiraci?Relaxační pobyt v krásném prostředí slovenských hor, který v sobě ukrývá rozmazlování, odpočinek na čerstvém vzduchu a úchvatnou přírodní scenérii zajisté potěší každého. Chvíle, které spolu během pobytu zažijete, jsou navíc nenahraditelné!