Althanský Palác Znojmo

Chcete si dopřát luxusní ubytování v paláci na jižní Moravě v srdci Zlína? Pak navštivte Althanský Palác Znojmo a zažijete to nejkrásnější ubytování! Tento zámek je známý také pod názvy Starhemberský či Valdštejnský palác. Nynější jméno získal po šlechtickém rodu Althanů, který tento monumentální historický skvost přestavěl do barokní podoby.

 

Gastronomie v Althanském Paláci Znojmo

V místní vyhlášené hotelové restauraci si můžete pochutnat na specialitách jak české, tak i zahraniční kuchyně.Althanský Palác Znojmo nabízí ve své restauraci kapacitu 80 míst.

 

Využít můžete také hotelové salonky s názvy Salonek u restaurace, Oranžový salonek, Císařský salonek nebo Podkrovní salonek. Nezapomeňte ochutnat některé z archivních vín z vinařství Ing. Saleta.

 

Hledáte originální romantiký zážitek? Prohlédněte si nabídku romantických víkendů pro dva.

 

Ubytování a pokoje

V Althanském Paláci Znojmo naleznete 22 luxusních a plně zařízených pokojů s celkovou kapacitou 59 lůžek. Každý pokoj oplývá televizorem se satelitním připojením, připojením k internetu, telefonem, samozřejmostí je vlastní koupelna a sociální zázemí.

 

Okolí hotelu

V okolí Althanského Paláce ve Znojmě je spousta možností, jak strávit volné chvíle. V těsné blízkosti se nachází Národního park Podyjí, dále můžete využít možností cykloturistiky, hudební festivaly, prohlédnout si historické památky města nebo obdivovat nádhernou přírodu.