Dopřejte si zasloužený odpočinek a vydejte se spolu se svou milovanou polovičkou prožít nádherný víkend do Jižních Čech. Přímo v historickém centru jihočeského města Tábor se nachází v prostorách bývalého pivovaru luxusní hotel, ve které jsou dnes otevřeny relaxační pivní lázně. Právě zde tedy můžete prožít svůj víkend plný hýčkání a rozmazlování a zapomenout alespoň na pár hodin na starosti všedních dní.

Společně s partnerem či partnerkou budete ubytováni v luxusním dvoulůžkovém pokoji, vychutnáte si nezapomenutelnou pivní lázeň a poté můžete nerušeně odpočívat v plaveckém bazénu nebo se uvolnit v bylinkové sauně. Samotná pivní koupel se uskutečňuje v dřevěné kádi pro 2 osoby a během jejího trvání si můžete sami neomezeně čepovat pivo do chlazeného půllitru. Po koupeli následuje ještě odpočinek na lůžku ze slámy.

 

Jihočeské město Tábor se vyznačuje hlavně svou bohatou historií, která je spojena s husitstvím. Areál pivních lázní společně s přilehlým hradem Kotnov a Bechyňskou bránou je navíc již od roku 1992 zařazen na seznam Národních kulturních památek UNESCO.

 

Víkend v pivních lázních Tábor obsahuje:

– ubytování na 1 noc pro dvě osoby
– snídaně ve formě bohatých bufetových stolů
– bazén a finská sauna (1 hodina)
– originální pivní lázeň v kádi pro 2 osoby (20 minut)
– volná konzumace piva během lázně
– relaxace na lůžku s ovesnou slámou (30 minut)

 

Počet osob: 1
Doba trvání: 2 dny (1 noc)
Možnost uskutečnění: celoročně (kromě období Vánoc a Silvestra)
Lokalita: Tábor

Vybavení & služby

  • hodinyPočet osob 2
  • hodinyDélka pobytu 1 noc
  • hodinyMožnost ubytování Celoročně