Patříte mezi vášnivé milovníky piva a všeho, co se tohoto zlatavého moku týká? V tom případě si rozhodně nemůžete nechat ujít pobyt s názvem Víkend v pivních lázních Plzeň a hlavně nezapomenutelnou pivní koupel.

Je všeobecně známo, že právě Plzeň je město proslavené výrobou lahodného a kvalitního českého piva a právě proto je naprosto logické, že zde najdete také jedny z nejlepších pivních lázní v České republice. Kromě samotné procedury zde na návštěvníky čeká také luxusní ubytování přímo v pivovaru, pohostinná rodinná atmosféra a také největší pivní zážitek, o kterém se Vám zajisté ani nezdálo.

 

Toužíte po ničím nerušeném odpočinku v klidném prostředí, kde Vás budou hýčkat a rozmazlovat? Pak vyrazte na víkend do pivních lázní a alespoň na chvíli zapomeňte na všechny starosti a povinnosti všedních dnů. Jedná se o jedny z nejnovějších pivních lázní, které byly otevřeny v roce 2012. Ve sklepeních  bývalého plzeňského pivovaru Purkmistr proběhla hloubková rekonstrukce a dnes jsou zde luxusně a moderně vybavené prostory, nádherné interiéry a špičkové vybavení.

 

Samotná pivní lázeň obsahuje z více než desetiny černé pivo, světlou mladinu, kvasnice, rozemletý slad a samozřejmě také chmel. Minerální voda, kterou je káď naplněna pochází z vlastní studny pivovaru. Během procedury je pak vedle vany připraven i malý dřevěný soudek, z něhož si můžete čepovat neomezeně lahodné místní pivo.

 

Víkend v pivních lázních Plzeň obsahuje:

– ubytování ve čtyřhvězdičkovém pokoji se snídaní
– 20 minutová pivní koupel v dřevěné kádi pro dva
– neomezená konzumace piva během procedury
– následná relaxace na lůžku

 

Možnost uskutečnění: celoročně kromě období Vánoc a Silvestra
Doba trvání: 2 dny
Počet osob: 2
Lokalita: Plzeň

 

Poznámky: Pivní lázně Plzeň jsou vhodné pro osoby snad všech věkových kategorií. Proceduru by však měli vynechat osoby s vysokým krevním tlakem, křečovými žílami a srdečními chorobami. O vhodnosti pivních lázní by se měl každý předem poradit se svým ošetřujícím lékařem. Pivní lázně se rovněž nedoporučují nastávajícím maminkám.

Vybavení & služby

  • hodinyPočet osob 2
  • hodinyDélka pobytu 2 dny
  • hodinyMožnost ubytování Celoročně