Pivní lázně Bahenec patří pod skupinu BBB pivních lázní neboli oficiálním názvem Bier Bottich Bad?. Jedná se o lázně, které svým klientům nabízejí pravou pivní koupel s následnou relaxací na slaměném lůžku. Užijte si se svou milovanou polovičkou nezapomenutelný víkend plný hýčkání a rozmazlování a navštivte tento krásný hotel uprostřed Beskyd.

Během pobytu budete ubytování ve tříhvězdičkovém hotelovém pokoji a stravovat se budete formou polopenze. Hned po příjezdu dostanete malý uvítací welcome drink a pak už si můžete jen nerušeně užívat. Čeká na Vás pivní koupel v kádi pro dva umístěné v soukromé místnosti. Když budete ponoření v pivní lázni, můžete po celou dobu neomezeně konzumovat čerstvě načepované pivo, které si sami budete do chlazených půllitrů čepovat přímo v kádi.

 

Víkend v pivních lázních Bahenec obsahuje:

– ubytování pro dvě osoby
– večeře pro dva
– snídaně ve formě bufetových stolů
– uvítací drink u večeře
– vnitřní bazén k dispozici po celou dobu pobytu
– bazén a finská sauna s relaxací (1 hodina)
– pivní lázeň v kádi pro 2 osoby (20 minut)
– volná konzumace piva během lázně
– relaxace na lůžku z ovesné slámy (30 minut)
– župany na pokoji

 

Počet osob: 2
Doba trvání: 2 dny
Možnost uskutečnění: celoročně
Lokalita: Jablunkov (okres Frýdek – Místek)

 

Poznámky: Pivní lázně Bahenec jsou vhodné pro osoby všech věkových kategorií. Jejich návštěvu by však měli zvážit osoby trpící vysokým krevním tlakem, křečovými žílami a srdečními chorobami. Procedury v pivních lázních se také nedoporučují těhotným ženám a osobám po operaci srdce.

Vybavení & služby

  • hodinyPočet osob 2
  • hodinyDélka pobytu 1 noc
  • hodinyMožnost ubytování Celoročně