Marně přemýšlíte, jak zabavit celou rodinku během horkých letních dnů? Dovolená je ještě daleko a Vy byste nejraději dostali pořádnou dávku zábavy a relaxace už teď? Tak neváhejte a vyrazte spolu s dětmi do aquaparku! Ubytováni budete v luxusním hotelu přímo v areálu a čeká na Vás pobyt plný smíchu, zážitků a nikdy nekončících vodních radovánek!

Celé dva dny strávené v pražském aquaparku se stanou pro celou Vaši rodinu tak velkým zážitkem, že se zde budete chtít co nejdříve zase vrátit! Bazény, tobogány, skluzavky, sauny, masáže a vířivé vany. Zábavné programy pro děti a ničím nerušená relaxace pro dospělé. Existuje snad větší nádhera? Udělejte svým dětem radost a přijeďte si odpočinout do naprosto jedinečného vodního světa!

 

Rodinný pobyt v aquaparku Praha obsahuje:

– ubytování na jednu noc v rodinném pokoji
– bohatá snídaně formou bufetových stolů
– neomezený vstup do aquaparku a Saunového světa
(den příjezdu od 14:00 do 22:00 a následující od 10:00 do 22:00 hod.)
– neomezený vstup do moderního dvoupodlažního fitness centra
– župany (pro dospělé)
– zdarma doprava k nejbližší stanici metra

 

Počet osob: 2 dospělí + 2 děti (do 15 let)
Doba trvání: 2 dny (1 noc)
Možnost uskutečnění: celoročně (kromě období od června do srpna)
Lokalita: Praha

 

Jak je během pobytu postaráno o děti?

Aquapalace Praha se těší vysoké návštěvnosti jak dospělých, tak dětí! Právě proto jsou vodní atrakce, ale i celkové služby hotelu přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly i rodinám s malými dětmi. Malí klienti si tedy během pobytu užijí stejně velkou porci zábavy, jako ti velcí! V areálu se uskutečňují i nejrůznější animační programy a zábavné akce pro děti, abyste si mezitím mohli nerušeně vychutnat relaxaci v saunovém světě.

 

Aquapark Čestlice a hotel Aquapalace Praha

Aquapark Praha je jedinečný relaxační komplex a největší aquapark ve střední Evropě. Areál se rozkládá na celkové ploše 9 150 m2 a je spojený s hotelem, ve kterém mohou být návštěvníci aquaparku během svého pobytu ubytováni. Samotný aquapark park pak svým hostům nabízí tři různé vodní světy. Palác dobrodružství, ve kterém najdete 6 tobogánů, 3 skluzavky, spacebowl a divokou řeku. Palác pokladů, ve kterém se nachází umělé vlnobití, dětské brouzdaliště a skluzavky. A Palác relaxace, ve kterém můžete nerušeně odpočívat ve vířivkách, v horkém bazénu nebo na speciálních masážních lavicích. V letních měsících můžete využít také venkovní zónu, kde jsou připraveny lehátka, venkovní plavecký bazén, dětské brouzdaliště a vířivé lavice.

 

Saunový svět

Saunový svět zaujme snad každého požitkáře a milovníka správného a kvalitního odpočinku. Právě v tomto světě najdete celkem 12 saun, které jsou určeny nejen k prohřátí těla a organismu, ale také k celkové detoxikaci a hlavně maximální relaxaci. Finské sauny, římské lázně, venkovní srub nebo sauna v ruském stylu. V saunovém světě najdete prostě vše, co byste si pod pojmem správná sauna mohli představit! K dispozici je pak také ochlazovací bazének a nejrůznější vířivky.

Vybavení & služby

  • hodinyPočet osob 4
  • hodinyDélka pobytu 2 dny
  • hodinyMožnost ubytování Celoročně