Pivní lázně se v posledních letech stávají stále více a více oblíbenými, a to nejen díky tomu, že je vyhledávají jenom samí milovníci dobrého piva, ale také kvůli tomu, že pivní lázně mají blahodárné účinky na lidskou pokožku. Bylo dokonce vědecky dokázáno, že vitamíny a kvasinky, které jsou obsaženy v pivu, totiž regenerují a omlazují pleť.

Víkendový pobyt – Pivní lázně Chodová Planá

Mezi jedny z nejlepších pivních lázní bezesporu patří Pivní lázně Chodová Planá, které se mezi zákazníky těší opravdu velké oblibě. Dopřát si zde můžete jedinečnou pivní koupel a ulevit tak nejen Vašemu tělu, ale i své mysli.

Během pobytu v Pivních lázních Chodová Planá si můžete vybrat hned z několika možností ubytování, a to buďto v jednolůžkovém nebo dvojlůžkovém pokoji. Snídaně jsou zde zajištěny obvykle formou bohatého bufetu a večeře jsou pojaty zajímavým a rozhodně stylovým menu ve zdejší restauraci, ve které si své oblíbené jídlo vybere snad skutečně každý. Součástí pobytu je pak samozřejmě samotná pivní koupel, která se skládá z teplé minerální vody s ozdravnými účinky, jedinečně tmavého koupelového piva a sedmi druhů speciálních léčivých bylin. Pro ještě větší a příjemnější zážitek pak koupel doprovází i Vámi zvolená uvolňující masáž.

Pro ty z Vás, které však nebaví jen tak ležet v pokoji a odpočívat, je zde připravena i speciální prohlídka místního pivovaru, ve kterém se vyrábí pivo ještě původním způsobem a samozřejmě nejen pro účely lázní, ale také pro běžné konzumování a malou degustaci si tedy můžete dopřát i Vy.

Pokud toužíte po příjemném zážitku nebo chcete mile překvapit někoho z Vašich blízkých originálním a relaxačním víkendovým pobytem, rozhodně se vydejte do Pivních lázní Chodová Planá. Víkendové pobyty jsou zde poskytovány celoročně, takže můžete vyrazit téměř kdykoliv. Dopřejte Vašemu tělu ten uklidňující pocit a načerpejte svou již dávno ztracenou energii tím správným způsobem.

Vybavení & služby

  • hodinyPočet osob 1-2
  • hodinyDélka pobytu 3 dny
  • hodinyMožnost ubytování celoročně