Eurovíkendy – prožijte krásný eurovíkend

1. stránka z 212

Cestujete rádi a často? Milujete poznávání nových kultur, cizích krajin a historických památek, ničím nerušený odpočinek na pláži či ruch velkoměst? Pak rozhodně oceníte Eurovíkendy. Jedná se totiž o speciální typ cestování, kdy během jediného víkendu navštívíte Vámi vybranou destinaci v jednom z evropských měst a učiníte tak z jinak běžného víkendu nezapomenutelný zážitek na celý život!

 

Eurovíkendy jsou výborným nápadem pro všechny, kteří milují cestování, ale jsou bohužel pracovně či jinak časově vytíženi. Přijdou vhod i lidem s nižšími příjmy a využít ho bez obav mohou snad všechny věkové kategorie. Během Eurovíkendu navštívítenejzajímavější a turisticky nejnavštěvovanější místa vybraného města, Váš průvodce zodpoví všechny případné dotazy o obyvatelstvu, historii či současnosti a navíc poznáte kulturu, ochutnáte místní lahůdky a poznáte, jaké je to žít v cizí krajině. Velkou výhodou eurovíkendů je také fakt, že tento výlet můžete podniknout v jakémkoliv ročním období.

I když se pouhé tři nebo výjimečně čtyři dny mohou na první pohled zdát jako velmi krátká doba na cestování, s Eurovíkendy danou zemi poznáte líp, než během většiny běžných letních dovolených s rodinou. Navíc se o cestu, ubytování, pojištění a jiné záležitosti, které k cestování neodmyslitelně patří, postarají skuteční odborníci a Vy si tak ušetříte nejen čas, ale i starosti. Zabalte si kufry a dobrou náladu a za dobrodružstvím můžete se svými blízkými vyrazit ještě tento víkend.

TIP: Sjednejte si před vaší cestou cestovní pojištění.

Eurovíkendy v dnešní době patří mezi jedny z nejoblíbenějších druhů cestování a využívají je jak mladé páry, tak rodiny s dětmi i senioři, kteří si chtějí splnit dávný sen o procestování celé Evropy. Mezi nejvyhledávanější a tedy i nejnavštěvovanější destinace patří zejména Londýn, Paříž, Atény, Barcelona, Benátky, Řím, Istanbul nebo Madrid. V nabídce eurovíkendů tedy zajisté najdete i jeden určený přesně pro Vás. Nemusíte cestovat do dalekých zemí, přeplout moře a oceány nebo trávit celé dny v letištních halách. I v Evropě je totiž stále co objevovat!